Zavřít

Vítejte!

Jaký druh zábavy Vás zajimá?

Hledejte podle tagů

Zalesňujeme Facebook!

5. března 2020

Chtěli bychom tě vyzvat k účasti ve facebookové výzvě #zalesnujemeFB, jejíž cílem je přimět širokou veřejnost zamyslet se nad budoucností našich lesů a pomoci k jejich obnově. Tato akce není odpovědí na všechny problémy sužující naši přírodu, ale klade si za cíl inspirovat jednotlivce i firmy, aby se začali více zajímat.

ZASAĎ STROM NA SVÉM FACEBOOKU a dej lidem vědět, že ti záleží na přírodě.
STAŇ SE ČLENEM KLUBU NOVÉHO LESA, pokud se aktivně zajímáš o české lesy.
ZAPOJ SE DO NĚKTERÉ ZE 400 DOBROVOLNICKÝCH AKCÍ, jako je sázení stromků, úklid klestu, úklid odpadků…


KLIKNI NA BANNER A ZASAĎ SVŮJ STROM!


ÚVODNÍ SLOVO

Vlivem soc. sítí začalo ochabovat pouto mezi člověkem a přírodou. Proto jsme se rozhodli využít jedné z nejrozšířenějších sociálních sítí k posílení vztahu široké veřejnosti k českým lesům. Ve spolupráci s Lesy ČR jsme se stali iniciátory kampaně #zalesnujemeFB, jejíž cílem je přimět širokou veřejnost zamyslet se nad budoucností našich lesů a pomoci k jejich obnově. 

V žádném případě nejde jen o to, aby lidé sázeli stromy pouze ve virtuálním prostoru! Jde nám o to, aby se co nejvíce lidí stalo členy Klubu nového lesa a zapojilo se do některé z více než 400 reálných akcí, během kterých budou moci sázet opravdové lesy pro další generace.
 Jak bude výzva #zalesnujemeFB probíhat?

Prvním krokem je upoutat pozornost široké veřejnosti prostřednictvím šíření facebookové výzvy #zalesnujemeFB, do které se mohou zapojit jednotlivci, skupiny, komunity, společnosti i organizace.
 

Druhým krokem jsou registrace do Klubu nového lesa, jehož prostřednictvím budou Lesy ČR aktivně komunikovat se všemi zájemci, kterým není lhostejná česká příroda a české lesy zejména.
 

Třetím krokem je účast na některé ze 400 reálných akcí, v rámci kterým můžete pomoci sázet stromy, čistit lesy a zapojit se do mnoha dalších aktivit.
 Jak se můžeš zapojit do akce?
Zasaď svůj vlastní strom na osobní nebo firemní facebookové stránce použitím tohoto odkazu: http://dtbz.cz/zalesnujemefbSTAŇ SE ČLENEM KLUBU NOVÉHO LESA
a zapoj se do některé z vybraných akcí.
https://www.klubnoveholesa.cz/

 Chceš se stát oficiálním partnerem tohoto projektu?
http://bit.ly/zalesnujemefb

Napiš nám:
redakce@dtbz.czKdo stojí za myšlenkou projektu?
Iniciátorem i realizátorem kampaně je Databáze zábaby - dtbz.cz, která projekt realizuje bez nároku na honorář.

Projekt podpurují Lesy ČR, jejichž cílem je získat, co nejvíce členů Klubu nového lesa, kteří se zapojí do některé z více než 400 reálných akcí, zejména s ohledem na sázení odolných smíšených lesů nové generace.


Technický vývoj pod taktovkou FIRA Media:
„FIRA Media je jednou z mladých dynamických online agentur specializujících se na výkon a funkčnost. Mezi jejich nejsilnější stránky patří zejména moderní e-shopy nové generace,  prezentační weby , interní systémy, výkonnostní marketing, optimalizace, ale také různá databázová řešení a online aplikace. FIRA Media již má na svém kontě několik významných projektů, které realizovala s předními hráči, jako například s Královstvím hraček Bambule a Sparkys, portálem pravopisne.cz, největším Affiliate řešením na českém internetu AffilBox.cz  nebo nadějným startupem COMMIS. Zároveň je tvůrcem největší české databáze hraček, her a zábavy – www.dtbz.cz  a jedné z největších herních databází v ČR - www.cshdd.cz

Filip Vlkanova, CEO FIRA Media:
S oblibou říkáme, že naprogramovat se dá cokoli. Je klíčové zakázky nejen důsledně promyslet a profesionálně zrealizovat, ale také správně komunikovat s klientem, aby řešení přineslo očekávané výsledky. Jde nám především o dlouhodobou spolupráci, která je oboustranně přínosná. Důraz klademe zejména na výkon a návratnost investic. Jsme dobří v tom, co děláme, protože nás práce baví a naplňuje.


ZDROJE:
www.lesycr.cz

TAGY:
#zalesnujemeFB #lesycr #dtbz #priroda #stromy #

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“