Zavřít

Vítejte!

Jaký druh zábavy Vás zajimá?

Hledejte podle tagů

Vraždící panenky!

2. dubna 2019

V tomto článku bychom se rádi věnovali prezentaci panenek, které udělají radost spíše milovníkům hororů než vašim dětem.

Pokud hledáte tip na opravdu skvělou panenku, doporučujeme Annabelle ze stejnojmeného hororu a série filmů V zajetí démonů. Tato panenka vznikla na motiv skutečné hračky, která byla údajně posedlá temnými silami. Nápis na krabici "chocking hazard" (nebezpečí zadušením) tak získává zcela nový rozměr. Oblíbenou funkcí panenky je zejména otočná hlavička :-)))

Druhou, o něco starší, ale o to známější hračkou, je vraždící panenka Chuckie z filmu Dětská hra. Její hláška "pojď si hrát" se stala doslova legendární. To, že má panenka i po 30 letech stále svoje kouzlo vám dokáže tento povedený prank, který byl použit jako reklamní kampaň pro nový film Child's Play, který nás letos čeká.


Pokud máte dost odvahy, přejděte do e-shopu http://www.figures.cz/ a pořiďte si jednu z věrohodných replik. Výrobce však neuvádí, kolika voltovým čirým zlem se panenka nabíjí.
   

Pokud hledáte pro své děti bezpečnější hračky, zkuste v Databázi zábavy napsat do vyhledávacího pole "panenka". Máte naše slovo, že tyto panenky nevraždí! https://www.dtbz.cz/hledat/?q=Panenka
 

ZDROJ:
https://www.csfd.czhttp://www.figures.cz/

TAGY:
#chuckie #annabelle #panenka #vrazdici_panenka #horor

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“