Zavřít

Vítejte!

Jaký druh zábavy Vás zajimá?

Hledejte podle tagů

Hry a hračky s Harry Potterem

24. února 2020

10 her a hraček pro fanoušky Harryho Pottera.

Pobíhá vaše dítě po domě a snaží se kouskem klacku přimět věci létat? Nebo jste na příbězích o Harrym Potterovi vyrostli vy sami a odmítáte se stát „odkouzleným nudným mudlou“? Tak pro vás jsme sestavili seznam her a hraček, které vás jako mávnutím kouzelného proutku přenesou do světa čar a kouzel.

Pokud patříte mezi skalní fanoušky Harryho Pottera, přidejte se do facebookové skupiny https://www.facebook.com/potterfancz/ a neuniknou vám žádné důležité informace.
 1. Harry Potter: Hogwarts Battle V této karetní hře musíte s ostatními hráči táhnout za jeden provaz, abyste ubránili Bradavice před smrtijedy. Během své výpravy získáváte postavy, kouzla a magické předměty a rozkrýváte nejrůznější tajemství. Postavte se společně silám zla! 
zdroj: https://www.pottershop.cz/harry-potter-hogwarts-battle-defence-against-the-dark-arts/


2. Labyrint Harry Potter Projít labyrintem není žádná švanda, zvlášť když v něm nejste sami! V této strategické deskové hře se nacházíte v zapeklitém bludišti a snažíte se jako první posbírat postavy z příběhu o Harrym Potterovi. A aby toho nebylo málo, chodby jsou neustále v pohybu. Místo znehybňovacího kouzla ale raději vsaďte na strategické myšlení. 

zdroj: https://www.maxikovy-hracky.cz/ravensburger-hry-260829-labyrinth-harry-potter

 

3. POP! Funkoverse Harry Potter Tahle akční desková hra vás vtáhne do děje dřív, než řeknete „famfrpál“. Postupně se totiž v Bradavicích ocitnete v kůži Harryho, Hermiony, Bellatrix a Vy-víte-koho. Vašim úkolem je porazit svého protivníka, aniž byste vyslovili jediné zaklínadlo. Nezapomeňte vítězství zapít máslovým ležákem. 
zdroj: https://www.pottershop.cz/harry-potter-funkoverse-board-game-4-character-base-set/

 

4. Cluedo Harry Potter Dokážete vypátrat, kdo unesl vašeho bradavického kamaráda, odkud a jak? V této dedukční hře, která vychází z filmu „Relikvie smrti“, musíte mít mozkové buňky na stopkách. Vítězem se stává nejbystřejší detektiv, kterému to „docvakne“ jako prvnímu. Čtení myšlenek či uřknutí soupeře není během hry dovoleno. 

zdroj: https://www.pottershop.cz/harry-potter-cluedo/

 

5. Dobble Harry Potter Dobble
je skvělou ukázkou toho, že zábavné se nerovná složité. Na vysvětlení pravidel vám stačí pár sekund a můžete se rovnou pustit do hry. Kouzla vám však nebudou nic platná – důležitý je hlavně postřeh! Tato speciální edice potěší všechny, kterým učaroval svět Harryho Pottera. Je výborná i jako doplňkový trénink pro hráče famfrpálu.

zdroj: https://www.sparkys.cz/adc-blackfire-dobble-harry-potter

 

6. UNO Harry Potter
Svižná karetní hra tentokrát přichází ve verzi, která udělá radost všem vyznavačům kouzel. Díky ní se přenesete do světa čar a setkáte se s Harrym, Ronem, Snapem nebo Brumbálem. A co je vůbec nejlepší? Hra vám vleze do kapsy u kalhot a na vysvětlení pravidel si nemusíte vyhradit celé odpoledne. 

zdroj: https://www.bambule.cz/uno-harry-potter

 

7. Okouzlující panenky
Největší starostí Barbie je, co si vezme na sebe, aby se líbila Kenovi. S čaroději z Bradavic budou vaše ratolesti čelit mnohem obtížnějším výzvám – musí přece zachránit kouzelnický svět! Pomůže jim přitom Harry, Ron, Hermiona či profesorka McGonagallová? Nebo se přidá i Ginny a Brumbál? 

zdroj: https://www.bambule.cz/harry-potter-a-tajemna-komnata-panenka


8. 3D puzzle Záchranný autobus – 216 dílků
Klasické puzzle vás už omrzely? A co trojrozměrný model Záchranného autobusu, který drží pohromadě i bez lepidla? Skládání po „mudlovsku“ sice zabere více času, než kdybyste mávli hůlkou, ale to by potom přece nebyla žádná zábava! 

zdroj: https://www.hracky-4kids.cz/ravensburger-3d-puzzle-harry-potter-rytirsky-autobus-216-dilku

 

9. LEGO Příčná ulice
Zlomila se vám hůlka nebo si potřebujete vyzvednout kouzelnické zlato? Postavte si LEGO model Příčné ulice a zaskočte si k Ollivanderovi nebo do Gringottovy banky! S trochou štěstí tu narazíte na Harryho, Hermionu, bratry Weasleyovy nebo Hagrida. Borginovi a Burkesovi se ale raději vyhněte – číhají tu totiž dva smrtijedi. 

zdroj: https://www.maxikovy-hracky.cz/lego-harry-potter-10217-pricna-ulice

 

10. LEGO Bradavický hrad
Staňte se prvním mudlou, který prozkoumá bradavický hrad od Tajemné komnaty až po Brumbálovu pracovnu! V tomto modelu nechybí třeba Velká síň, Komnata nejvyšší potřeby, Hagridova chýše nebo nevyzpytatelná pohyblivá schodiště. A samozřejmě tu potkáte i své oblíbené hrdiny! Pokud si troufnete, pusťte se do křížku s baziliškem, Vrbou mlátičkou a mozkomory. Nebo dokonce se samotným Vy-víte-kým! 

zdroj: https://www.bambule.cz/lego-harry-potter-bradavicky-hrad


AUTORKA:
@Kaczka


ZDROJE:
https://www.pottershop.cz/; www.maxik.czhttps://www.bambule.cz

TAGY:
#harry_potter #potter #bradavice #potterfan 

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“