Zavřít

Vítejte!

Jaký druh zábavy Vás zajimá?

Hledejte podle tagů

Hračky s filmovou tematikou

26. listopadu 2019

HITY VÁNOC 2019 S FILMOVOU TEMATIKOU

V tomto článku naleznete žebříček tipů na dárky s filmovou tematikou. Hraček v této kategori je obrovské množství, zejména s ohledem na předešlé roky. Proto jsme se zaměřili zejména na takové filmy, které jsou nejvíce aktuální a žebříček jsme také tvořili s ohledem na prodeje a poptávku po konkrétních hračkách.

Pokud by vás zajímala i jiná kategorie hraček, vyzkoušejte vyhledávač dtbz.cz, kam jednoduše zadejte, co hledáte.#1 - LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 2

Vzhledem k premiéře 21.11. se jednoznačným hitem letošních Vánoc se stane Ledové království. Elsa, Anna, Kristoff, Olaf a další animovaní kamarádi se v tomto díle vydají na dobrodružnou výpravu. Díky pohádce se dozvíte nejen, proč se Elsa narodila s čarovnou mocí, ale také zjistíte, že vaše dti budou po zhlédnutí pohádky "nutně potřebovat" nové hračky, právě s touto tematikou. Těšit se můžeze na plyšáky, panenky, domečky pro panenky, puzzle, deskové hry, plastelíny, třpytky, omalovánky, kostýmy, módní doplňky a nekonečně mnoho dalších výrobků s touto tematikou. My jsme si pro vás dovolili vybrat některé nejzajímavější.

Překrásné panenky Anna a Elsa z Ledového království 2 od Hasbro.Otevírací hrad s dekoracemi


Třípatrový penál s pastelkami, fixkami a dalším vybavením


Modelovací sada Play-Doh – Sněhové kreace


Svíticí mini-panenky – Elsa a Anna


 #2 - JAK VYCVIČIT DRAKA 3

Druhým hitem letošních Vánoc bude bezesporu tematika z filmu Jak vycvičit draka 3. V portfoliu hraček naleznete zejména plyšáky, plastové figurky, puzzle, vajíčka či sáčky s překvapením a další. Na samotném vrcholu pomyslné pyramidy vytoužených hraček s tematikou Jak vycvičit draka, stojí bezesporu interaktivní líhnoucí se Bezzubka, která po vzoru hitu minulých vánoc (vajíček Hatchimals) vsází na jistotu s oblíbeným konceptem. Zajímavostí, je že plyšoví draci Bezzubka a Beskoběska se stali velmi oblíbenými nejen mezi dětmi, ale také mládeží a dospělími. My v redakci se tomu určidě nedivíme.

Interaktivní líhnoucí se Bezzubka od SpinMaster.


Velcí dračí plyšáci od SpinMastera


Draci se svíticím krystalem


 

#3 - ŽELVY NINJA

Své místo budou mít mezi filmovými hity také Želvy ninja, které cílí zejména na všechny akční kluky. Velkým lákadlem jsou nejen stavebnice LEGO, akční figurky všech hrdinů (Leonardo, Donatello, Michelangelo, Rafael), ale také populární želví ninja zbraně. Bát se nemusíte, jsou navrženy tak, aby si s nimi děti neublížili. Než se pustíte do samotného nakupování hraček s tematikou želvích ninjů, měli byste si pustit tohle video od českého parkouristy Honzy Hanka a jeho parťáků. Nejen, že se skvěle pobavíte, ale bude vám hned jasné, že si děti s těmito hračkami užijí opravdu spoustu zábavy.

Sada se zbraní pro všechny akční kluky

 #4 - GORMITI

Gormiti byli svého času naprostým fenoménem a díky televizním seriálům májí stále své místo na výsluní. Pokud vaše dítko rádo kouká na Gormity, rozhodně budete mít z čeho vybírat. Populárními se staly nejen malé (cenově velmi příznivé) figurky, ale také různé hrací sady, sběratelské kartičky, puzzle, hry a soustu vybavení. Aktuálně doporučujeme například gormití Mythos Blister v akční nabídce Bambule za 49 Kč namísto 299 Kč.#5 - POKÉMONI


Pokémony asi netřeba představovat. Letos se díky celovečernímu filmu Pokémoni – Detektiv Pikachu objeví na seznamu vánočních dárků objeví velké množství hracích kartiček, plyšáků, figurkek, her, školních pomůcek a dalšího. Mobilní aplikace Pokémon GO má možná odzvoněno, ale prodeje pokémonů stále frčí "ve velkém". Nejpopulárnějším pokémonem tohoto roku (zcela pochopitelně) zůstává žlutý "roztomilouš" Pikachu". Pokud hledáte tip na hračku, která není jen vyhozením peněz, nechte se okouzlit tímto úžasným plyšovým batohem.


 #6 - AVENGERS

Samozřejmě ani letos nebudou pod stromečkem chybět Avengers (Spiderman, Thor, Hulk, Kapitán Amerika…), ale také superhrdinové z dílny Marvel a DC (Batman, Superman, Harley Quinn...). Přestože jsou filmy plné násilí, špatných návyků a hrubého slovníku, hračky s touto tematikou mají své příznivce mezi dětmi již ve věku od 4 let. Mohli bychom zde promlouvat rodičům do duše, aby raději koupili tradiční české hrdiny, jakými jsou například postavy ze Čtyřlístku, ale namísto toho vám dáme jinou radu: "smiřte se s tím, že vaše dítě miluje superhrdiny a nějakého mu prostě kupte." :-)

 


#7 - PŘÍBĚH HRAČEK 4 (Toy Story) 

Přestože si pohádka vedla velmi dobře u malých i velkých diváků, prodeje těchto hraček jsou obecně slabší. Přesto jsme přesvědčeni, že mnoho dětí bude chtít kovboje Woodyho.
 #8 - PRO NEJMENŠÍ

 

U nejmenších to bude podobné jako minulý rok:
Na špici je každý rok klasický český Krteček, od úžasného umělce pana Zdeňka Milera, kterého děti milují jižod roku 1957. Velmi populární je také ruský animovaná dvojice Máša a Medvěd, kterou si oblíbly děti po celém světe. Tlapkovou patrolu, asi není zapotřebí představoat (pokud byste přece jen netušili, podívejte se na youtube). Pátým žhavým kandidátem je populární Prasátko Peppa a na samotný závěr bychom ještě uvedli odkaz na Mašinku Tomáš.

 

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“