Zavřít

Vítejte!

Jaký druh zábavy Vás zajimá?

Hledejte podle tagů

Hledáme redaktory!

30. ledna 2020

Hledáme šikovné redaktory s vynikající znalostí českého jazyka, kteří by měli zájem podílet se na tvorbě obsahu webu www.dtbz.cz

Aktuálně nabízíme placenou pozici redaktora (copywrightera) s dobrým ohodnocením + několik pozic recenzentů, kteří mohou za svoji nezávaznou práci čerpat atraktivní benefity v podobě speciálních (mnohdy dokonce neprodejných) společenských her a hraček, které pocházejí ze vzorkoven výrobců a distributorů. 

Jedním z našich klíčových partnerů je Království hraček Bambule, Sparkys a HM Studio. Svým nejlepším redaktorům proto umíme zařídit slevové VIP kartičky na nákupy, přednostní prodej a několik dalších výhod.1) REDAKTOR (se závazkem)
Vzhledem k menšímu objemu práce se jedná se o spolupráci "na smlouvu", nikoliv zaměstnanecký poměr. Mimo dobrého finančního ohodnocení nabízíme pestré portfolio benefitů a odměn, včetně odborného školení.

Co požadujeme?
- 10 článků měsíčně v rozsahu 4 normostran
- zájem o tematiku hraček a  společenských her 
- vynikající pravopis, gramatiku, stylistiku
- dobrou angličtinu (pro přepis obsahu zahraničních článků)

 2) RECENZENT (bez závazku)
Tato pozice není honorovaná. Odměnu za jednorázové příspěvky tvoří především hračky, hry, volňásky na různé akce, slevové poukazy a další benefity. Z nejlepších redaktorů bude sestavena redakční rada, která bude mít nárok na odpovídající finanční ohodnocení. V průběhu roku budeme odměňovat nejaktivnější redaktory mimořádnými bonusy. Recenzenti mají přístup k novinkám pro účely testování a psaní recenzí.

Co požedujeme?
- dobrou znalost českého jazyka
- zápal pro psaní, recenzování, youtubing JAK SE STÁT REDAKTOREM?
Nejprve se staňte členy facebookové skupiny https://www.facebook.com/groups/redakce.dtbz.cz
Ta slouží k hromadné komunikaci s redaktory, vypisováním zakázek a koordinaci redakčních aktivit. Účas ve skupině je nezávazná, lze ji kdykoliv opustit.

Napište nám na redakce@dtbz.cz něco málo o sobě, o jakou formu spolupráce máte zájem a jaké máte případně zkušenosti.

 

  

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“