Zavřít

Vítejte!

Jaký druh zábavy Vás zajimá?

Hledejte podle tagů

Hity minulých Vánoc III. díl - Absolutní hity

3. listopadu 2018

Předposledním dílem série Hity loňských Vánoc jsou hračky, které si najdou fanoušky jak u holek nebo kluků, prostě a jednoduše se jedná o hračky, které jsou sice nezařazeny do kategorie, ale prostě tady nesmí chybět, jedná se o absolutní TOPY!

 

FLOPPY – bláznivý pes

Již několik let naprostá hitovka mezi jednoduchými plyšovými hračkami, které nevyžadují baterie.
Je roztomilý, cupitá jako skutečný pejsek, umí přemety a rozkošně cinká rolničkou.

Pořídit můžete TADY

 

SPY X – vše pro malé špiony

Pro kluky se nakupují dárky vždy o něco hůře než pro holčičky. Není proto divu, že byl minulý rok velmi dobrý zájem o špionážní vychytávky z řady SPY X. Odposlech, brýle s nočním viděním, hodinky s pohybovým senzorem a další.

Pořídit můžete ZDE

 

STÍRACÍ SBERATELSKÉ SCRATCH WARS

Jedná se o sběratelskou karetní hru skládající se z karet hrdinů a karet zbraní. Jde o vynikající zábavu na doma i do školy, díky které si mohou vaše děti udělat spoustu nových přátel.

Koupit můžete ZDE

 

Absolutní hity

INTERAKTIVNÍ VAJÍČKO HATCHIMALS

Kanadská společnost Spin Mater doslova šokovala trh svojí zcela unikátní hračkou, která získala po světě mnoho prestižních ocenění. Jde o digitální zvířátko, které se vylíhne z vajíčka a nabízí nepřeberné množství interaktivní zábavy.

Koupit můžete TADY

 

POHÁDKOVÁ VÍLÍ ZAHRÁDKA - My Fairy Garden

Třetí nejlepší hračka roku 2017 v kategorii hraček pro dívky. Pomáhá dětem nejen rozvíjet fantasii, ale také je učí zodpovědnosti starat se o zahrádku, ve které jejich milované víly bydlí. Tato hračka získala ocenění zcela po právu

Koupit můžete TADY

 

LEGO – nikdy nezklame

Od nejmenších, až po dospěláky, LEGO je vždy správnou volbou a nemůžete s ním „šlápnout vedle“. Obzvláště populární jsou stavebnice, který se váží k filmové tématice. Harry Potter, Frozen, LEGO Movie, Ninjago Movie a další.

LEGO koupíte třeba ZDE

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“