Zavřít

Vítejte!

Jaký druh zábavy Vás zajimá?

Hledejte podle tagů

Hity minulých Vánoc II. díl - hračky pro kluky

3. listopadu 2018

Po předchozím díle, který se věnoval hračkám pro holky, které byly hitem minulých Vánoc, v tomto díle se podíváme na "opačnou stranu barikády" - na hračky pro kluky, které měly úspěch o loňských Vánocích. 

 

Hot Wheels od Mattela

Pokud milujete autíčka a máte jich doma tolik, že potřebujete fakt velkou garáž, vyzkoušejte to nejlepší z nejlepšího – Ultimátní mega garáž! Zaparkujete v ní 140 autíček, můžete si vychutnat spoustu doplňků, vychytaných funkcí, zvuky, světelné efekty a mnoho dalšího.

Koupit můžete TADY

 

Pořádná NERFka od Hasbra

Pořádná střílečka nemusí zahrnovat jen pistole a pušky. Co takhle vystřelovat autíčka? Tato hračka se stala obrovským hitem mezi všemi akčními kluky. Kombinuje akci a zábavu v jednom.

Pořídit můžete ZDE

 

Světelné meče – bezpečná akce

Suprové meče se světelnými i zvukovými efekty, které mají dokonce inteligentní počítadlo zásahů. Jde o skvěle zpracovanou hračku, která díky pěnovému provedení nabízí bezpečnost nejen vašim dětem, ale také okolnímu nábytku.

Koupit můžete TADY

 

Nocto – hustokrutěpřísný netopýr

Přestože se hračka může zprvu jevit složitá na ovládání, nabízí obrovskou evoluci v oblasti digitálních hraček. Nocto zvládá 50 různých interaktivních funkcí, umí hlídat pokojík, měnit svoji náladu, hrát hry a spoustu dalšího.

Pořídit můžete TADY

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“