Zavřít

Vítejte!

Jaký druh zábavy Vás zajimá?

Hledejte podle tagů

Figurky a plyšáci Baby Yoda

17. března 2020

Figurky a plyšáci Baby Yoda

Ačkoliv Mandalorian vyšel až při pozdním podzimu, stal se nejsledovanějším seriálem loňského roku ve své kategorii. Velký podíl na tom nese rozkošný Baby Yoda, který se zaryl pod kůži i těm největším tvrdákům. Hračky a figurky s jeho podobou u nás budou dostupné až v červnu, ale vy si je můžete předobjednat už dnes!


zdroj obrázku: https://thepopinsider.com/news/new-products/hasbro-baby-yoda-merch/

Když na konci loňského roku Disney+ vypustil na obrazovky první hraný Star Wars seriál, strhla se vlna nadšení mezi všemi fanoušky Hvězdných válek. Není se čemu divit, poslední filmy z kultovní série posbíraly rozporuplná hodnocení a nový seriál sliboval zasloužený revanš. Naděje všech se naplnily a Mandalorian dosáhl obrovského úspěchu mezi diváky. A to nejen díky zajímavé zápletce a skvělému zpracování, ale také pro jednu z nejroztomilejších postaviček, která si mezi filmovými charaktery bude těžko hledat konkurenci. Je to tak, Baby Yoda nás dostal všechny. Jeho roztomilosti může konkurovat už snad jen E.T mimozemšťan nebo animovaný robot VALL-I.

V čem tkví jeho obliba?
Dítě, The Child, zelený mužíček s neodolatelným kukučem a dlouhýma ušima… Rozkošná postavička doopravdy v seriálu nedostala jméno, ale pro svou podobnost a zvláštní schopnosti tolik připomínající slavného Mistra Yodu si malý tvoreček vysloužil přezdívku Baby Yoda. Ve skutečnosti představuje příslušníka mimozemské rasy, kterému je celých 50 let. Tito tvorové se ale dožívají mnohem vyššího věku než běžný smrtelník a proto půl století ve výsledku odpovídá dětskému věku. S tím koresponduje i jeho vystupování a neskutečně roztomilý výraz. A všichni dobře víme, že mláďata jakéhokoliv druhu vyvolávají emoce i mezi zdánlivými necity. Proto Baby Yoda rychle obměkčil i to nejtvrdší srdce starwarsovského fanouška.

Perfektní vánoční dárek? Nikoliv.
Baby Yoda v listopadu a prosinci naprosto ovládl internet. I ti, kteří seriálu nepropadli se nemohli vyhnout záplavě příspěvků a vtipných meme na toto téma. A když přišel čas vyřknout vánoční přání, každý milovník Star Wars měl jasno. Plyšáci, figurky a prakticky cokoliv s motivem Baby Yody prostě musí být součástí sbírky každého milovníka Hvězdných válek. Ale tady jsme narazili. Disney totiž existenci postavy přísně tajil. Informace o postavičce úmyslně nepředal výrobcům hraček, kteří by jinak stihli vše připravit ještě před Vánoci. Nechtěl totiž fanoušky připravit o překvapení, které Baby Yoda představoval, což je vzhledem k celosvětovému trendu “vytřískat ze všeho maximum, a nejlépe ihned” překvapení ještě větší. A tak jsme museli čekat a pod stromečkem se spokojit alespoň s figurkou seriálového Zaklínače, který si taktéž odbyl svou premiéru v prosinci. 

Nutno dodat, že se prozřetelnost vyplatila a fanoušci se nemohou hraček s Baby Yodou dočkat. Ve výsledku tak Disney o velké peníze nepřijde. Dá se očekávat, že hračky a fanouškovské předměty se příznivcům Star Wars jen tak neomrzí a v prodeji budou dlouho.


zdroj obrázku: https://thepopinsider.com/news/new-products/hasbro-baby-yoda-merch/

Oficiální Baby Yoda figurky a plyšáci v předprodeji
Z roztomilých hraček s Baby Yodou z oficiální Disney distribuce se můžeme těšit až v červnu, ale dobrá zpráva je, že už dnes si můžete objednat hračky v předprodeji. K dostání budou velké i malé figurky s doplňky, bez kterých se malý Yoda neobejde (žába, polévka, kulička), populární postavičky z edice POP a také plyšové hračky.

ODKAZY NA E-SHOPY:
https://www.shopdisney.com/franchises/star-wars/?CMP=SYN-12-3-19-swcom-m-announcement
https://hasbropulse.com/collections/star-wars-the-mandalorian

Nás jednoznačně nejvíc zaujal mluvící plyšák, které perfektně napodobuje skutečného Baby Yodu. Vydává typické zvuky, umí ohnout ruce do pozice ovládání Síly a je neuvěřitelně rozkošný. Tahle hračka je sázkou na jistotu a udělá radost každému milovníkovi Mandaloriana i kultovní sci-fi série. 

Tak pospěšte a utíkejte si udělat objednávku! Vzhledem k obrovské oblibě Baby Yody se dá předpokládat, že fanoušci vezmou obchody útokem a na vás by se při té vší smršti nemuselo dostat. A čekání na další vlnu hraček skladem by už bylo opravdu smutné.AUTORKA:
@Vega

ZDROJE:

https://thepopinsider.com

TAGY:
#hasbro #yoda #babyyoda #starwars

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“