Zavřít

Vítejte!

Jaký druh zábavy Vás zajimá?

Hledejte podle tagů

Hry

Evoluce v hraní na mobilu!

20. listopadu 2019

Na český trh se dostala zcela revoluční vychytávka v podobě herní konzole Arkade, která vám umocní zážitek z hraní mobilních her.

Jde o futuristicky vypadající zbraň, vyrobenou z kvalitního pevného plastu, do které vložíte svůj chytrý telefon, zapnete hru a můžete střílet. V okamžiku, kdy zařízení aktivujete, budete moci hru ovládat namísto dotekového displeje mobilu přímo pomocí konzole Arkade.

Tato novinka má neuvěřitelně citlivý gyroskop (zařízení schopné reagovat na otáčení a naklánění zbraně), který napomáhá k pohotovějším a přesnějším reakcím, které vedou k významnému zlepšení vašich herních výsledků. Za značnou výhodu hraní s Arkade považujeme také fakt, že se při hře musíte alespoň částečně pohybovat, a proto odpadají problémy se zatuhlým krkem a odkrvenými prsty.

Podařilo se nám zjistit, že konzole aktuálně podporuje tyto hry, ale neumíme potvrdit, jaké další tituly budou přibývat: Modern Kombat 5, Moorhuhn, Last Hope Sniper, Tail Gun Charlie, Robokrieg, Drone War, Savior Complex, Natural Born Soldier.

Technické parametry:

  • Až 14 hodin hraní na jedno nabití u zbraně A2 a až 90 hodin hraní na jedno nabití u zbraně A3.
  • 1,5–2 hodiny nabíjení.
  • Hra se automaticky připojí ke konzoli pomocí Bluetooth, ale nevyžaduje párování.
  • 13 funkčních tlačítek.
  • Možnost sdílení hry prostřednictvím Livestream kanálu, YouTube.
  • Dobíjecí a bateriová verze.
  • Hra funguje na systémech Android


Herní konzoli Arkade můžete zakoupit například v Královtví hraček Sparkys.
https://www.sparkys.cz/herni-konzole-arkade

ZDROJ:
www.sparkys.czhttps://arkade.games/products/smartphone-blaster-1

TAGY:
#arkade, #mobilnihry

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“