Zavřít

Vítejte!

Jaký druh zábavy Vás zajimá?

Hledejte podle tagů

Daruj to hrou aneb předej svůj dárek originálně

19. února 2020

Daruj to hrou aneb předej svůj dárek originálně.

Společenská hra Daruj to hrou je takový „dárek-nedárek“ a zároveň „hra-nehra“. Jako dárek vlastně nikdy nemůže stát sama, potřebuje k sobě jiný dárek. Právě ten bude na oslavě v hlavní roli, i když cesta k němu bude velmi klikatá a tajemná. Daruj to hrou je totiž souhrn hádanek a hlavolamů, na jehož konci dojde k odhalení úkrytu pravého dárku. Daruj to hrou je zároveň i společenská „hra-nehra“. Primárně je určena jednomu hráči, nejčastěji oslavenci. Jestli vás k luštění pozve, tak to je jen na něm. 

Obsah obrázku osoba, stůl, jídlo, dort

Popis byl vytvořen automaticky


Myslete tedy na to, že se jedná o něco jako „darovací hru", což znamená, že k ní musíte koupit i tzv. hlavní dárek. Něco, co díky této luštící hře obdarovaný najde. Daruj to hrou je způsob, jak originálním, tajemným a zábavným způsobem předat dar. 


Kdy a pro koho je Daruj to hrou vhodné? 
Blíží se nějaká oslava, narozeniny, výročí. Dárek máte vybraný, ale něco tomu chybí. Rádi byste jej darovali originálně, s vtipem i napětím. Hodí se pro kamaráda, ségru, maminku i dědečka. Pro všechny, co mají rádi luštění a smích.

Kolik to stojí?
790 Kč na https://www.darujtohrou.cz/

Jak hra vypadá? 
Dárková krabička s úvodním dopisem, kartami s úkoly, nápovědami a řešeními, puzzlemi, blokem a tužkou. Vše originálně ilustrované a zabalené.

Daruj to hrou v pěti edicích
Kromě univerzální edice můžete zvolit některou ze čtyř tematických – cestovatelská, odpočinková, zábavní a gastronomická. Edice hry kopírují kategorii hlavního dárku.

Jak může hra „vědět“ podobu hlavního dárku a jeho úkryt?
Téma dárku = téma hry. Daruj to hrou neprozradí konkrétní dárek, ale tematicky laděné texty a závěrečné znění tajenky obdarovanému napoví. Orientační místo úkrytu si, stejně jako edici, zvolíte v eshopu. Na výběr máte obecné prostory, jako jsou kuchyně, obývák, ložnice, koupelna, zahrada.

Samotný průběh hry
Vy pouze předáte Daruj to hrou, nemusíte k tomu vůbec nic říkat. Úvodní dopis, který je součástí dárkové krabičky, vše vysvětlí za vás. A hra může začít. Během ní sbírá oslavenec indicie, z nichž na konci složí tajenku. Ta mu ale příliš nenapoví, pouze ho utvrdí v tématu hry, respektive dárku. Kromě tajenky získá i spoustu puzzle dílků. Po jejich sestavení konečně ví, ve které místnosti má hledat svůj hlavní dárek.
 

Obsah obrázku stůl, interiér, jídlo, talíř

Popis byl vytvořen automaticky

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

 AUTORKA:
@Vendula

 ZDROJ:
https://www.darujtohrou.cz/

TAGY:
#darek #hlavolam #darujtohrou

 

 

 

 

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“