Zavřít

Vítejte!

Jaký druh zábavy Vás zajimá?

Hledejte podle tagů

Comic-Con v Praze

29. ledna 2020

Ve dnech 7.-9. 2. se uskuteční v O2 Universum legendární veletrh všeho, co se točí kolem komiksů, akčních hrdinů, populárních filmů, seriálů, knih, her, videoher a dalšího. Chceme-li být důslední, jedná se správně o "setkání" (z anglického "con" = convention) nikoliv veletrh.

První oficiální Comic-con se uskutečnil v roce 1970 v americkém Sand Diegu, jehož prvotním zaměřením bylo setkání milovníků komiksů s fantasy a scifi tematikou. V současně době navštěvuje Comic-con přibližně kolem 130.000 návštěvníků z celého světa. Na akci potkáte nejen autory komiksů, ale také populární herce, režiséry, vývojáře videoher, spisovatele, ilustrátory a mnoho dalších profesí. Tato akce se stala fenoménem a postupně se rozrůstá do celého světa.

Nyní přichází Comic-Con do Prahy!
Tašit se můžete například na Hellboye (Ron Perlman), Kocour z Červeného trpaslíka (Danny John-Jules), Noční král z Hry o trůny (Vladimír Furdík), Sperman (Brandon Routh), Igor Karkarov z Harryho Pottera (Predrag Bjelac) a mnoho dalších. Mezi českými jmény se objevil například jedinečný Ondřej Neff. Největší frontu, samozřejmě, očekáváme u Anny Shaffer, která ztvárnila postavu čarodějky Triss v seriálu Zaklínač a Romildu Vaneovou v Harry Potterovi.

Mluvě o Harry Potterovi, na akci bude celé 3 dny probíhat kouzelný program pořádaný fanouškovskou komunitou http://www.potterfan.cz/, který bude klenotem pražského Comic-Conu, a který si nesmíte nechat ujít, pokud patříte mezi milovníky čar a kouzel.

Pokud ještě nemáte vstupenky, tak zde: https://www.comiccon.cz/tickets

Upoutávka:Oficiální stránka:
https://www.comiccon.cz/https://www.comic-con.org/http://www.potterfan.cz

Pravidelné aktuality přímo od "zdroje" na Facebooku:
https://www.facebook.com/comicconprague

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/476197402933510/

ZDROJ:
https://www.comiccon.cz/

TAGY:
#comiccon #komiks #veletrh #hrdinove #hellboy #harry_potter


 

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“