Zavřít

Vítejte!

Jaký druh zábavy Vás zajimá?

Hledejte podle tagů

SOUTĚŽ s Deskovky pro tři bratry #4

10.04. - 17.04. 2020

SOUTĚŽ o společenskou hru Země, město!

PRAVIDLA:
- soutěž probíhá 10.04.-20.04.2020
- buďte fanoušky facebookové skupiny Deskovky pro tři bratry
- pokud chcete další soutěže, buďte fanoušky Databáze zábavy
-  napište do komentáře o jakou společenskou hru byste si v nejraději zasoutěžili?
- soutěž probíhá na https://www.facebook.com/groups/deskovkyprotribratry/ 
- výherce bude poctivě vylosován

PODROBNÁ PRAVIDLAhttps://www.dtbz.cz/souteze/pravidla 
_______________________________________________


BONUSOVÁ EXLUZIVNÍ ODMĚNA (platná do 05.05.2020)
Jen pro členy skupiny DESKOVKY PRO TŘI BRATRY
30% sleva
na nákup společenské hry Země, město!
(slevu není možné kombinovat s jinými slevami)Před placením PŘEDLOŽTE TENTO ČÁROVÝ (EAN) KÓD (vytištěný nebo na displeji telefonu).
S kódem můžete nakupovat i opakovaně, nejpozději však do 05.05.2020, pak přestane fungovat.

Slevu lze uplatnit ve všech hračkárnách Království hraček Bambule, Sparkys a HM Studio
> seznam prodejen *Bambule <
> seznam prodejen Sparkys <
* akce neprobíhá v prodejnách Bambule Partner

Slevu můžete také využít na e-shopech www.bambule.cz a www.sparkys.cz tak, že zadáte v nákupním košíku tento kód: 4E305DU9FE (v kódu je číslice nula, nikoliv písmeno "ó". Nejlepší je vždy kód kopírovat a vložit)

POZOR: Tato mimořádná sleva je určena pouze fanouškům skupiny Deskovky pro tři bratry Databáze zábavy, jako poděkování za účast v soutěži.Země, město!
Z edice her Cool Games.

Každý z Vás si jistě pamatuje, ze svého dětství, vědomostní hru "země město", která se hrála pomocí tužky, papíru a hlasitého překřikování.

Tato hra se dočkala moderního zpracování a pomocí digitalizace nyní přináší ještě mnohem více zábavy.

Kartičky obsahují nejen klasické tematické okruhy jako: země, město, voda, zvíře, ale také: dopravní prostředky, filmy, květiny, zaměstnání, ovoce/zelenina, spisovatel a další.

Jak se hra hraje?
Na elektronickou herní jednotku, položí jeden z hráčů kartičku s určitým tématem. Zařízení vygeneruje náhodné písmeno a srozumitelným hlasem (v českém jazyce) jej ohlásí v podobě přednastavené věty: "Vybrané písmeno je...". Poté se hráči snaží co nejrychleji vymyslet například jakékoliv zvíře, začínající na písmeno "B". Herní jednotka zopakuje vybrané písmeno ve 3vteřinovém intervalu celkem třikrát. Pokud se během této doby někdo přihlásí pomocí robustního tlačítka na jednotce, získá tak možnost (za doprovodu světelného efektu) odpovědět. Ale pozor! Od okamžiku, kdy se hráč přihlásí, má omezený časový limit na vyslovení své odpovědi. Pokud hráč nestihne odpovědět dříve, než zazní alarm anebo odpoví špatně, nezíská žádný bod a příští kolo nehraje. Poté se vybere nová kartička, položí se na herní jednotku a hra pokračuje. Pokud hráč naopak hledané slovo uhádne, bere si kartičku z herní jednotky a získává bod. Hráč s nejvíce body vyhrává.

Cool Games Hra Země město dokáže pobavit malé i velké hráče a neměla by chybět v žádné rodině. Pomáhá trénovat paměť, pohotovost, rozšiřuje slovní zásobu a přináší spoustu zábavy.

Věk: 6+
Počet hráčů: 2-6
Doba hraní: 15-60 minut
https://www.bambule.cz/cool-games-zeme-mesto

 

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“