Zavřít

Vítejte!

Jaký druh zábavy Vás zajimá?

Hledejte podle tagů

Hledáme nové redaktory a budoucí členy redakční rady

 

Pro účely provozování jedné z největších databází hraček, her a zábavy, hledáme šikovné redaktory s dobrou znalostí českého jazyka, kteří by měli zájem podílet se na tvorbě obsahu.

Odměnou budou hračky, volňásky na různé akce, slevové poukazy a další benefity. Z nejlepších redaktorů bude v příštím roce sestavena redakční rada, která bude mít nárok na odpovídající finanční ohodnocení. V průběhu roku budeme odměňovat nejaktivnější redaktory mimořádnými bonusy.

Redaktorům nabízíme také speciální (mnohdy dokonce neprodejné) hračky, které pocházejí ze vzorkoven výrobců, distributorů a prodejců hraček. Některé z nich mohou být, bohužel, rozbalené, s poškozeným obalem nebo drobnými vadami, některé nejsou česky nebo mají vybité baterie, ale jsou vždy nové, funkční a určitě udělají spoustu radosti. Pokud přesto nebudete s odměnou spokojeni, můžeme se domluvit na alternativní náhradě.

Jedním z našich klíčových partnerů je Království hraček Bambule, Sparkys a HM Studio. Svým nejlepším redaktorům proto umíme zařídit slevové kartičky na nákupy, přednostní prodej a několik dalších výhod.

Děkujeme za projevenou důvěru a budeme se těšit na případnou spolupráci!

Přihláška do redakce

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“